Petrohrad przewodnik

100% bulderingu: nieznane rejony, nowe problemy i projekty, warunki, zawody, tripy, trening, filmy.
_________________________________________________________________________________

Moderatorzy: Aga Adamiecka, Maciek Szopa, Tomek Mazur

Petrohrad przewodnik

Postprzez Kamil Bojek » Pn lis 15, 2010 9:04 am

Czy jest jakiś przewodnik drukowany po Petrohradzie?
P
Kamil
In climbing you are always faced with new problems in which you must perform using intuitive movements, and then later analyze them to figure out why they work, and then learn from them.
Kamil Bojek

Re: Petrohrad przewodnik

Postprzez Szymon » Śr lis 17, 2010 12:16 am

jest przewodnik z 2009 roku: http://www.horoknihy.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=2_13&products_id=276. W miniony długi weekend odwiedzając ten oryginalny region korzystaliśmy z uaktualnionego topo jednego z sektorów, który tak jak duży przewodnik był dostępny w kwaterze, gdzie mieszkaliśmy. Co do samego regionu, to na pewno nie zwiedziłem go wystarczająco dobrze, żeby wydawać sprawiedliwą opinię, ale raczej nie polecam tego miejsca.

Pozdrawiam, Szymon
Szymon

Postprzez Maciek Szopa » Śr lis 17, 2010 10:49 am

Popieram zdanie Szymka:)

W Petrohradzie byłem dwa razy i stanowczo nie polecam. Dużo fajniej (i bliżej) jest np. w Ostaszu. Topo za friko: http://www.purebouldering.cz/bouldry/pr ... cesko.html

W miarę aktualne jest choć trochę nowości już się pojawiło
Maciek Szopa

Postprzez Kamil Bojek » Śr lis 17, 2010 7:08 pm

Dzięki Panowie,

A jakieś inne miejscówki w Czechach? Słyszałem, że coś jest też pod granicą z Austrią, ale może coś mi się przesłyszało? :0
In climbing you are always faced with new problems in which you must perform using intuitive movements, and then later analyze them to figure out why they work, and then learn from them.
Kamil Bojek

Powrót do Bouldering