Grotka na Podzamczu

100% bulderingu: nieznane rejony, nowe problemy i projekty, warunki, zawody, tripy, trening, filmy.
_________________________________________________________________________________

Moderatorzy: Aga Adamiecka, Maciek Szopa, Tomek Mazur

Grotka na Podzamczu

Postprzez Maciek Szopa » Pt paź 01, 2010 9:44 pm

Hejka

Podzamcze2.jpg
(116.63 KiB) Pobrane 571 razy

Ktoś wie jakie bulderki idą w grotce koło Kapelusza na Podzamczu? Wiem że z lewej startuje Tend to the Limit, nie wiem tylko z jak niskich chwytów oryginalnie autor zadawał (strzałka dość nisko jest :| ), jakieś inne strzałki też są także ktoś tam działał.

pozdrówki
Maciek Szopa

Re: Grotka na Podzamczu

Postprzez Maciek Szopa » N paź 10, 2010 8:42 pm

Jak to mówią kto pyta nie błądzi (topo dzięki uprzejmości Haciskiego):
grotka.jpg
(53.81 KiB) Pobrane 475 razy

Jak ktoś zna nazwy boulderów to proszę o ujawnienie się:)
Maciek Szopa

Postprzez gadzic » Śr gru 01, 2010 12:05 am

byłem tam całkiem niedawno(przed sniegiem)- jest naprawdę zajebiście! tak dużo bulderów dawno nie zrobiłem w 1 dzień...;p pzdr
gadzic

Postprzez Tomasz Jędrzejczyk » Cz gru 23, 2010 12:24 am

A teraz jest po co tam jechać ?
Zimowo da radę?
Tomasz Jędrzejczyk

Postprzez Darek Piętak » Pt gru 24, 2010 1:49 pm

Hi Tomasz, "teraz" czyli dzisiaj np jest okropnie mokro i pada deszcz. Zasadniczo zimą dasz radę, ale skałka z grotką jest vis a vis Kapelusza na zakręcie akurat, gdzie będą spore zwały śniegowe po pługach odsnieżajacych dojazd do budowy.
BTW, z drugiej strony grotki też są fajne bulderki tyle, że w pionie bardziej za to ciut dłuższe. Postaram się wrzucić fotkę tej części głazu. W głębi grani Kapelusza (obok) jest cały rygiel sektora Kasowników, gdzie można całkiem fajnie powalczyć (dziurki, oblaki) - ale będzie zimno bo teren jest zalesiony mimo słonecznej wystawy. Od strony drogi "pod Bigos" są buldery Dużego i Młodego.
pozdrawiam,
Darek Piętak

Powrót do Bouldering